SearchSearch CalendarCalendar GalleryGalleryAuction-PortalAuctionsMembersMembers StatisticsStats
get your RSS-Feed
Language/Sprache:  Admin  
 Login: ChatChat (0) new User-MapUser-Mapsend Passwordsend Password RegisterRegister

Forum Overview » Motori » Birtija..... » Dijeta za mršavljenje!
Pages: (1) [1] »
Registration necessaryRegistration necessary
Dijeta za mršavljenje!
Bjeli BBno Access no Access first Post cannot be deleted -> delete the whole Topic 
Group: Administrator
Level:

Posts: 505
Joined: 2/5/2007
IP-Address: saved
offline


Ako imate višak kilograma, onda je ovo najbolja dijeta za vas. Radi se o dijeti koja je ispitana na iranskom filozofskom fakultetu pod direktnim nadzorom iranskih predsjednika Ahmeda i Nedžada. A ide ovako:Svako jutro uzmete prvo kahvu,dakle na prazan stomak obavezno. Pričekate jedno pola sata i onda uzmete još jednu al ovaj put uz neki keksić - može Moto ili Jadro!

Nakon toga, obzirom da ste zagrijali stomak, najbolje je da uzmete vruće bureke iz obližnje buregdžinice, 2 su dovoljna, i jedan jogurt. Doručak je veoma važno imati u periodu od 4 ujutro do 12 sati jer se tada organizam čisti, pa što ga više ometate u tom, tim bolje!Od 12 do 8 naveče je veoma bitno da jedete tjestenine, bijeli hljeb, kolače, janjetinu, pileći kožicu, jer u tom periodu organizam treba hranit, pa je bitno da jedemo sve ono što se teško vari. Da znači zajebemo organizam do maksimuma. Ručak je bitan dio dana. Sve što jedete obavezno jedite uzčašu soka- cola je najbolja. Izbjegavajte voće i povrće što više. Ako već hoćete voća onda krkajte banane i kruške. One pomažu u procesu mršavljenja.

Pogodno je da nigdje ne izlazite kad se dobro najedete. Najbolje lezite i malo odspavajte, pustite nek se stomak pati. Ako zaspite poslije jela, sigurno ćete poslije toga bit' nikaki pa je onda najbolje da bacite neku igricu na kompu, da ne mislite na stomak. Kad malo dođete sebi onda možete uzeti sladoled ili neke kolače a i pizza je dobrodošla. Ovo dolazi u obzir samo poslije 8 sati navečer.

Uz ovu dijetu se mrša od 5 do 8 kg mjesečno, zavisno od toga koliko naveče jedete. Ona debela žena iz Božen kozmetiks kaže da je ona zahvaljujući ovoj dijeti smršala 10 kg za samo 10 mjeseci, i da je prestala koristi turbošlang. Od programa božen kozmetiks ona sad samo koristi onu krpu za lice.






čudna je čaršija ovo majstore moj
al' pregriz'o jezik ko kaže da nije lijepa
samo ovdje zaista možeš ostati svoj...


1/6/2009 7:59:47 PM   
StipoBBno Access no Access no Access 
Group: User
Level:


Posts: 16
Joined: 5/22/2008
IP-Address: saved
offline


E Bijeli bas mi se svidila ova tvoja dijeta jedini problem sto mi ne dobijamo hlace na lastiku kao soferi autobusa.Neise ali super stvar.Zvonko tu dijetu preporucio svom puncu ali pod uslovom da uzima svako jutro 7 bureka.Posto je Zvonko omiljeni zet punac ga i poslusa i eno samo sto nije crko.ja sam se dugo razmisljo i skonto da i ja to mojoj punici predlozim,a po njenom tvrdjenju kad nema nikog drugog da sam ja najbolji zet pa se nadam da ce me poslusat i uzet istu dijetu kao i Zvonkin punac..


1/9/2009 6:49:44 PM   
Registration necessaryRegistration necessary
Pages: (1) [1] »
all Times are GMT +1:00
Thread-Info
AccessModerators
Reading: all
Writing: all
Group: general
none
Forum Overview » Motori » Birtija..... » Dijeta za mršavljenje!
Moto Desavanja Dijaspore
.: Script-Time: 0.172 || SQL-Queries: 6 || Active-Users: 3,321 :.
Powered by ASP-FastBoard HE v0.8, hosted by cyberlord.at