SearchSearch CalendarCalendar GalleryGalleryAuction-PortalAuctionsMembersMembers StatisticsStats
get your RSS-Feed
Language/Sprache:  Admin  
 Login: ChatChat (0) new User-MapUser-Mapsend Passwordsend Password RegisterRegister

Forum Overview » Motori » Garaza » Vehid moli vas...
Pages: (1) [1] »
Registration necessaryRegistration necessary
Vehid moli vas...
Guestno Access no Access first Post cannot be deleted -> delete the whole Topic 
Group: blocked




Posts: 0
IP-Address: saved


Srdacan i lijep pozdrav od invalida Vehida Delica iz Kaknja BiH.

Ja Vehid se ovim pismenim putem licno obracam svim ljudima dobre volje za pomoc u troskovima mog lijecenja,a na samom pocetku bih se unaprijed izvinuo svim onima kojim smeta ova moja poruka posto sam se kroz proteklo vrijeme obracao nekoliko puta preko interneta trazeci pomoc za moje lijecenje a internet mi je jediti kontakt sa ljudima sirom svijeta pa se nadam da ce ova moja molba naici na jedan dio ljudi dobre volje koji ce me razumjeti i pomoci mi u svojim mogucnostima.

Ja sam inace 100% invalid od 11.10.1999.godine i do danas operisan osam puta uz pomoc ljudi dobre volje pa mije ostala jos jedna operacija koju odavno sam trebao uraditi al zbog potrebnih srestava nisam bio u mogucnosti uraditi operaciju pa se stanje iz vremena u vrijeme pogorsava pa sam odlucio uraditi potrebnu operaciju cim budem imao potrebna srestva pa vas jos jednom molim za vasu pomoc.Evo navodim po preporuci ljekara da cemi biti potrebno oko 6.000 do 7.000 KM a za mene su prevelika srestva pa se nadam dacu uspjeti sebi obezbjediti potrebna srestva uz vasu pomoc i uraditi potrebnu operaciju kako bih koliko toliko mogao nastaviti zivot dalje tj. moj dalji zivot zavisi od vas pa se nadam dacete me razumjeti i pomoci u svojim mogucnostima.Ozenjan sam otac troje maloljetne djece sa vrlo niskim primanjem tacnije zivim od minimalne bosanske penzije i od penzije skolujem trenutno dvoje djece osim sto kupujem i nabavljam sam sebi potrebna srestva za higijenu.

Ja molim sve one koji dobiju moju molbu a u stanju su dami pomognu u svojim mogucnostima sve informacije i nacin na koji se pomoc moze poslati to mozete pogledati na slijedecem linku na kojem cete naci ukratko o meni sa nekoliko mojih slika.

www.pomocve.com



Evo navodim nacine za sve one koji zele pomoci:

Svi koji zele izvrsiti uplatu preko DEVIZNOG RACUNA:
--------------------------------------------------------------------
Primalac: Delic Vehid
RAIFFEISEN BANK D.D. BiH
Filijala-Kakanj
na broj:1610650000000027
Konto:196501291-5
SWIFT:RZBABA2S
IBAN:BA391611965001291589

Za uplate iz BiH tj. uplate u KM:
--------------------------------------------------------------------------------

Primalac: Delic Vehid
RAIFFEISEN BANK D.D. BiH
Filijala:Kakanj
na broj:1610650000000027
konto:096503106-5


Uplate preko WESTERN UNIONA se salju i uplacuju na ime moje supruge Elvedine Delić adresa je slijedeca:

Adresa:
Primalac :Delic Elvedina
Mjesto: Pedici br.65
72243-Brnjic
K A K A NJ
Bosna i Hercegovina


Na kraju javljanja bih se htjeo unaprijed zahvaliti svim onim koji me razumiju i zele mi pomoci na bilo koji nacin al bih se jos jednom izvinuo svim onim kojim stigne moja molba i ometa ih neka se neljute nije mi jednostavno vas ometati al me nuzda goni da moram.Hvala svim onim koji me razumiju jos jednom od mene i moje porodice.

Kontakt Vehid: 00387/32/ 772 910




10/22/2008 10:04:01 PM 
Registration necessaryRegistration necessary
Pages: (1) [1] »
all Times are GMT +1:00
Thread-Info
AccessModerators
Reading: all
Writing: all
Group: general
none
Forum Overview » Motori » Garaza » Vehid moli vas...
Moto Desavanja Dijaspore
.: Script-Time: 0.156 || SQL-Queries: 6 || Active-Users: 4,695 :.
Powered by ASP-FastBoard HE v0.8, hosted by cyberlord.at