SearchSearch CalendarCalendar GalleryGalleryAuction-PortalAuctionsMembersMembers StatisticsStats
get your RSS-Feed
Language/Sprache:  Admin  
 Login: ChatChat (0) new User-MapUser-Mapsend Passwordsend Password RegisterRegister

Forum Overview » Forum » Pravilnik Foruma » Resena stvar u vezi fotografisanja...
Pages: (1) [1] »
Registration necessaryRegistration necessary
Resena stvar u vezi fotografisanja...
Guestno Access no Access first Post cannot be deleted -> delete the whole Topic 
Group: blocked




Posts: 0
IP-Address: saved


Naime poceo sam da fotografisem da kazem poslovno, za clanove klubova fotografisanje je za "dzabaka" ako vam je potrebno nesto fotografisat (rodjendan ili bilo koje drugo slavlje) obratite se meni, tako da ne morate vi da se bakcete oko fotografisanja vec uzivajte u vasem slavlju a resto ostavite meni...
Fotografije mozete dobiti kao fotografije i kao "datei" na CD-u, tako da kasnije mozete da umnozavate ili gledate na DVD-u.

ovih dana treba da dobije jos malo neke opreme za foto-aparat tako da nece biti problema sa blicom i losim kvalitetom fotografije nocu ili u zatvorenim prostorijama...

pozdrav Dusko


1/23/2008 6:00:11 PM 
Registration necessaryRegistration necessary
Pages: (1) [1] »
all Times are GMT +1:00
Thread-Info
AccessModerators
Reading: all
Writing: Administrator
Group: general
none
Forum Overview » Forum » Pravilnik Foruma » Resena stvar u vezi fotografisanja...
Moto Desavanja Dijaspore
.: Script-Time: 0.167 || SQL-Queries: 6 || Active-Users: 2,427 :.
Powered by ASP-FastBoard HE v0.8, hosted by cyberlord.at